Gardigo 62420INT UV zamka s ljepilom ljepljiva folija, UV svjetlo (Ø x V) 8 cm x 15 cm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3413374 - 62
- Oznaka:
- 62420INT
- EAN:
- 4260664816485
- Kataloški br:
- 3413374 - 62
- Oznaka:
- 62420INT
- EAN:
- 4260664816485
Gardigo 62420INT UV zamka s ljepilom ljepljiva folija, UV svjetlo (Ø x V) 8 cm x 15 cm crna 1 kom.
16.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Higijenski: počinje s ljepljivim trakama
- Kompaktan dizajn za ponijeti bilo gdje
- Senzor sumraka: Automatski se uključuje noću
- Integrirana kuka za vješanje
- Ušteda energije UV LED dioda
- Za probleme s muhama i komarcima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | UV zamka s ljepilom |
| Pogodno za… | unutra/vani |
| Primjena | muha komarac |
| Vrsta funkcije | ljepljiva folija UV svjetlo |
| Područje utjecaja | 20 m² |
| dim. | (Ø x V) 8 cm x 15 cm |
| Opskrba strujom | 2 x mignon baterija - molimo, naručite odvojeno |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Boja | crna |
| Visina | 15 cm |
| Promjer | 8 cm |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
GARDIGO ljepljiva klopka za insekte radi na baterije. To znači da se može fleksibilno koristiti bilo gdje gdje imate problema s muhama, komarcima itd., na primjer na putovanju ili kampiranju.
Insekte privlači svjetlost UV LED lampe unutar klopke. Ugrađeni senzor sumraka automatski pali LED noću. Zbog toga je jednostavan za korištenje, posebno ako insektolovku objesite sa stropa, gdje je insekte lako uhvatiti, ali ih nije lako dohvatiti. U tu svrhu, u poklopac klopke je integrirana i preklopna kuka. Alternativno, možete ga postaviti i na ravnu površinu.
Ljepljive trake se mogu lako zamijeniti kada su pune zarobljenih insekata. Dvije ljepljive trake su već uključene u isporuku.
Funkcionira samo kod letećih insekata koji reagiraju na svjetlost!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Insekte privlači svjetlost UV LED lampe unutar klopke. Ugrađeni senzor sumraka automatski pali LED noću. Zbog toga je jednostavan za korištenje, posebno ako insektolovku objesite sa stropa, gdje je insekte lako uhvatiti, ali ih nije lako dohvatiti. U tu svrhu, u poklopac klopke je integrirana i preklopna kuka. Alternativno, možete ga postaviti i na ravnu površinu.
Ljepljive trake se mogu lako zamijeniti kada su pune zarobljenih insekata. Dvije ljepljive trake su već uključene u isporuku.
Funkcionira samo kod letećih insekata koji reagiraju na svjetlost!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 2 x Zamjenjive ljepljive trake
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





