Hammond Electronics 1456RH3BKBK pultno kućište 211 x 432 x 76 aluminij crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462461 - 62
- Oznaka:
- 1456RH3BKBK
- EAN:
- 623980560922
- Kataloški br:
- 3462461 - 62
- Oznaka:
- 1456RH3BKBK
- EAN:
- 623980560922
Hammond Electronics 1456RH3BKBK pultno kućište 211 x 432 x 76 aluminij crna 1 kom.
180.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pultno kućište |
| Materijal | aluminij |
| Vrsta zaštite | IP31 |
| Boja | crna |
| Dužina | 211 mm |
| Širina | 432 mm |
| Visina | 76 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 211 x 432 x 76 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 1.61 kg |
| Tip | 1456RH3BKBK |
Opis
Opis
Aluminijsko kućište izrađeno od aluminija debljine 2 mm.
Aluminijski poklopci širine do 14 inča debeli su 0,064 inča. Veći modeli su debeli 0,081 inča.
Unaprijed sastavljen s teksturiranim plavim kućištem i Contempra sivim (bež) ili crnim gornjim dijelom.
S samoljepljivim gumenim nožicama i potrebnim materijalom za montažu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Aluminijski poklopci širine do 14 inča debeli su 0,064 inča. Veći modeli su debeli 0,081 inča.
Unaprijed sastavljen s teksturiranim plavim kućištem i Contempra sivim (bež) ili crnim gornjim dijelom.
S samoljepljivim gumenim nožicama i potrebnim materijalom za montažu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





