Hammond Electronics 1555U2F17GY kućište 200 x 120 x 40 polikarbonat svijetlosiva 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462509 - 62
- Oznaka:
- 1555U2F17GY
- EAN:
- 623980032535
- Kataloški br:
- 3462509 - 62
- Oznaka:
- 1555U2F17GY
- EAN:
- 623980032535
Hammond Electronics 1555U2F17GY kućište 200 x 120 x 40 polikarbonat svijetlosiva 1 kom.
74.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dizajnirano za teške industrijske uvjete ili vanjsku primjenu (sigurnost, vanjske bežične primjene, kontrole i drugo).
- Idealno za montažu tiskanih pločica, upravljačkih ploča ili komponenti na DIN šinu.
- Dizajnirano za montažu na zid. Unutrašnjost je sigurna jer se vijci poklopca nalaze iza poklopca.
- Satenska završna obrada u sivoj RAL7035 boji s glatkom, udubljenom površinom u poklopcu za membransku tipkovnicu ili naljepnicu.
- Odstojnici ugrađeni u poklopac i kućište namijenjeni su za samorezne vijke od 4 x 1/4 inča (naš kataloški broj 1555TS100).
- Zatvoreni poklopac s dvodijelnom konstrukcijom s utorima i perima štiti od ulja, prašine i vode.
- Brtva je izrađena od jednog komada i izrađena je od toplinski otpornog, UL-certificiranog silikona. Isporučuje se labavo u kutiji (nije unaprijed instalirano).
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Određene značajke | vodootporno |
| Materijal | polikarbonat |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Boja | svijetlosiva |
| Dužina | 200 mm |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 40 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 120 x 40 mm |
| Težina | 0.33 kg |
| Tip | 1555U2F17GY |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





