Hobbywing QuicRun WP16BL30 G2 Brushless Regler upravljač brzine za istosmjerne beskontaktne modele automobila
- Kataloški br:
- 3466234 - 62
- Oznaka:
- HW30110001
- EAN:
- 6938994413275
- Kataloški br:
- 3466234 - 62
- Oznaka:
- HW30110001
- EAN:
- 6938994413275
Hobbywing QuicRun WP16BL30 G2 Brushless Regler upravljač brzine za istosmjerne beskontaktne modele automobila
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- S modernim T-utikačem
- Otporan na vodu i prašinu za korištenje u svim vremenskim uvjetima i uvjetima na stazi
- Male veličine s ugrađenim kondenzatorskim modulom
- Dostupna su tri različita načina vožnje
- Dobra nosivost struje
- Ugrađeni visokoučinkoviti preklopni BEC
- Automatska kalibracija plinskog puta
- Jednostavno programiranje putem kratkospojnika
- Razne zaštitne funkcije: Zaštita od niskog napona baterija, zaštita od pregrijavanja, zaštita od gubitka signala gasa
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | upravljač brzine za istosmjerne beskontaktne modele automobila |
| dim. | (D x Š x V) 33.4 x 26.8 x 15.1 mm |
| Težina | 38.5 g |
| Sustav utičnica | T utikač Tamiya utikač 4 mm utičnica |
| BEC-podtaci | 2 A |
| Trajna struja | 30 A |
| Proizvođač-br. dijela | HW30110001 |
| Broj ćelija LiPo | 2-3S |
| Model | QUICRUN WP 16BL30 G2 |
| Širina | 26.8 mm |
| Visina | 15.1 mm |
| Dužina | 33.4 mm |
Opis
Opis
Serija QuicRun tvrtke HobbyWing uključuje pogonske sustave s četkicama i bez četkica. Sustavi bez četkica također uključuju pogone bez senzora i pogone bazirane na senzorima, tako da ova serija nudi prikladno rješenje za svaku potrebu. Serija je također vrlo isplativa i prvenstveno je namijenjena početnicima i naprednim pilotima. Također impresionira izvanrednom kvalitetom Hobbywing proizvoda kao i jednostavnim puštanjem u pogon.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





