Keramični kondenzator 2012 0.33 µF 25 V Würth Elektronik WCAP-CSST Soft Termination MLCC 1 ST
- Kataloški br:
- 1925769 - 62
- Oznaka:
- 8.85382E+11
- EAN:
- 2050005910154
- Kataloški br:
- 1925769 - 62
- Oznaka:
- 8.85382E+11
- EAN:
- 2050005910154
Keramični kondenzator 2012 0.33 µF 25 V Würth Elektronik WCAP-CSST Soft Termination MLCC 1 ST
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba (otpornost/kondenzator) | 2012 |
| Kapacitet (električni) (broj) | 0.33 µF |
| Materijal (LOV) | Keramika |
| Nazivni napon | 25 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 ST |
| Temperatura (maks.) | 125 °C |
| Temperatura (min) | -55 °C |
| Tip (tip proizvođača) | WCAP-CSST Soft Termination MLCC |
| Vrsta ambalaže (Komponente) | Tape cut |
| Vrsta proizvoda | Keramični kondenzator |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





