Kućište 300 x 300 x 150 Čelik Siva (RAL 7035) Schneider Electric NSYS3D3315T 1 ST
- Kataloški br:
- 1867584 - 62
- Oznaka:
- NSYS3D3315T
- EAN:
- 3606480159732
- Kataloški br:
- 1867584 - 62
- Oznaka:
- NSYS3D3315T
- EAN:
- 3606480159732
Kućište 300 x 300 x 150 Čelik Siva (RAL 7035) Schneider Electric NSYS3D3315T 1 ST
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Siva (RAL 7035) |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 150 mm |
| Dimenzija proizvoda, visina | 300 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 300 mm |
| Materijal (LOV) | Čelik |
| Proizvođač-br. dijela | NSYS3D3315T |
| Sadržaj | 1 ST |
| Težina | 4.04 kg |
| Tip (tip proizvođača) | NSYS3D3315T |
| Vrsta kućišta (kategorizacija) | Kućište |
| Vrsta zaštite | IP66 |
Opis
Opis
Električni zidni ormarić s ostakljenim vratima - HBT 300 x 150
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





