LED džepna svjetiljka Tecxus XPG 230 napajanje na baterije 208 lm 232 g crna
- Kataloški br:
- 1307396 - 62
- EAN:
- 4040849201226
- Kataloški br:
- 1307396 - 62
- EAN:
- 4040849201226
LED džepna svjetiljka Tecxus XPG 230 napajanje na baterije 208 lm 232 g crna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 4.2 cm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 14.15 cm |
| Džepna svjetiljka - Određene značajke | traka za nošenje oko ruke |
| Napajanje (LOV) | Baterijski pogon |
| Svjetlosni tok (lumena) | 208 lm |
| Težina | 232 g |
| Težina, napomena | Baterije su uključene |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 5 h |
| Vrsta svjetiljke | LED |
| Vrste džepnih svjetiljki (kategorizacija) | Svjetiljka |
| broj LED-ova | 1 |
| gustoća vode | Ne |
| Širina snopa svjetlosti | 256 m |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





