LED Svjetiljka za kampiranje Goal Zero 14104 putem USB-a 45.4 g Crna 3700-091
- Kataloški br:
- 1604234 - 62
- Oznaka:
- 3700-091
- EAN:
- 847974004197
- Kataloški br:
- 1604234 - 62
- Oznaka:
- 3700-091
- EAN:
- 847974004197
LED Svjetiljka za kampiranje Goal Zero 14104 putem USB-a 45.4 g Crna 3700-091
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Crna |
| Broj LED | 10 |
| Dimenzije | 20 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 430 mm |
| Napajanje (LOV) | putem USB-a |
| Svjetlosni tok (lumena) | 50 lm |
| Težina | 45.4 g |
| Vrsta svjetiljke | LED |
| Vrste džepnih svjetiljki (kategorizacija) | Svjetiljka za kampiranje |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





