LED svjetlosni sustav Cameo MOONFLOWER broj LED žarulja:1 x 9 W
- Kataloški br:
- 1438185 - 62
- Oznaka:
- CLMOVER1
- EAN:
- 4049521130670
- Kataloški br:
- 1438185 - 62
- Oznaka:
- CLMOVER1
- EAN:
- 4049521130670
LED svjetlosni sustav Cameo MOONFLOWER broj LED žarulja:1 x 9 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja svjetla | Višebojna |
| Broj LED | 1 x |
| Dimenzija proizvoda, visina | 177 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 250 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 240 mm |
| Scenska oprema (kategorizacija) | LED reflektor za efekte sa laserom |
| Snaga | 9 W |
| Težina | 4 kg |
| Watt na LED | 9 W |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- LED svjetlosni sustav Cameo MOONFLOWER broj LED žarulja:1 x 9 W
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





