LEDxON 9008003 topla bijela maks. 66 lm 110 (DxŠxV) 31x 27x 9 mm
- Kataloški br:
- 180727 - 62
- Oznaka:
- 9009132
- EAN:
- 2050000464348
- Kataloški br:
- 180727 - 62
- Oznaka:
- 9009132
- EAN:
- 2050000464348
LEDxON 9008003 topla bijela maks. 66 lm 110 (DxŠxV) 31x 27x 9 mm
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzije | (D x Š x V) 31 x 27 x 9 mm |
| Obrnuti napon U ( R) | Max. 5 V |
| Svjetlosna snaga | Max. 66 lm |
| Indeks reprodukcije boje | 75 |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | Topla bijela |
| Kut zračenja | 110 ° |
| Temperatura boje | 3200 K |
Opis
Opis
Opseg isporuke
HighPower LED modul, topla bijela 1 W 66 lm 110 ° 2.8 V ledxon 9009132
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





