Cooler Master MPE-6501-ACABW-3BEU PC napajanje
- Kataloški br:
- 3428698 - 62
- Oznaka:
- MPE-6501-ACABW-3BEU
- Kataloški br:
- 3428698 - 62
- Oznaka:
- MPE-6501-ACABW-3BEU
Cooler Master MPE-6501-ACABW-3BEU PC napajanje
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 650 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima ne80 plus bronze
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 650 W |
| Modularni | ne |
| Dio mreže | 80 plus bronze |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 1.65 kg |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 54 A |
| +5 V/DC | 19 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 4pol. Molex | 3 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| 5pol. SATA | 6 |
| Izlazna snaga | 501 - 750 W |
| Hlađenje | aktivno |
| +3,3 V/DC | 19 A |
| Napajanje strujom | 200 - 240 V |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Dužina originalne kartonske kutije | 570 mm |
| Broj po glavnoj kartonskoj kutiji | 5 Stück(e) |
| Dužina kabla za napajanje matične ploče | 50 cm |
| Dužina PCI Express kabla za napajanje | 62 cm |
| Broj kartona po paleti (vazduh) | 32 Stück(e) |
| EPS priključak za napajanje (4+4 pina) | da |
| Visina glavne kartonske kutije | 215 mm |
| Širine glavnog kartona | 260 mm |
| Prosečno vreme između dva kvara | 100000 h |
| Efikasnost | 88 % |
| Zaustavno vreme | 16 ms |
| EPS priključak za napajanje (8 pinova) | da |
| Težina paketa | 2.05 kg |
| Kombinovana snaga (+3,3V) | 120 W |
| Kombinovana snaga (+12 V) | 648 W |
| Kombinovana snaga (+5V) | 120 W |
| Kombinovana snaga (-12V) | 3.6 W |
| Kombinovana snaga (+5sb) | 15 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





