Einhell BT-ID 550 E 1-stupanjska udarna bušilica 550 W
- Kataloški br:
- 1382089 - 62
- Oznaka:
- 4259780
- EAN:
- 4006825538274
- Kataloški br:
- 1382089 - 62
- Oznaka:
- 4259780
- EAN:
- 4006825538274
Einhell BT-ID 550 E 1-stupanjska udarna bušilica 550 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj udaraca maks. | 43200 /min |
| Brzina praznog hoda | 0 - 2700 U/min |
| Držač alata | Brzostezna glava za svrdla |
| Funkcije (električni alati) | Brzina predizbora |
| Glava za svrdla - stezni raspon (LOV) | 1.5 - 13 mm |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Snaga | 550 W |
| Težina | 1.9 kg |
| Tip bušilica (kategorizacija) | Udarna bušilica |
| Vrsta prijenosa (LOV) | 1 brzina |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Einhell BT-ID 550 E 1-stupanjska udarna bušilica 550 W
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





