Fenix Light FEAODSV2 difuzor bijela
- Kataloški br:
- 3369259 - 62
- Oznaka:
- FEAODSV2
- EAN:
- 6942870308098
- Kataloški br:
- 3369259 - 62
- Oznaka:
- FEAODSV2
- EAN:
- 6942870308098
Fenix Light FEAODSV2 difuzor bijela
27.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | difuzor |
| dim. | (D x Š x V) 50 x 32 x 23 mm |
| Težina | 12.5 g |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 32 mm |
| Visina | 23 mm |
| Dužina | 50 mm |
Opis
Opis
Za svjetiljke s promjerom glave od 21,0 mm, 21,5 mm, 24 mm, 25,4 mm i 26,5 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kompatibilno sa: E serija: E35UE, E35 v3.0, E30R, E20 V2.0, itd.
- LD serija: LD30, LD22 2015, LD12, LD12R itd.
- PD serije: PD35, PD36R, PD36 TAC, PD25, itd.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





