Fenix Light FEAOFS+V2 filter u boji crvena
- Kataloški br:
- 3369258 - 62
- Oznaka:
- FEAOFS+V2
- EAN:
- 6942870310619
- Kataloški br:
- 3369258 - 62
- Oznaka:
- FEAOFS+V2
- EAN:
- 6942870310619
Fenix Light FEAOFS+V2 filter u boji crvena
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | filter u boji |
| dim. | (D x Š x V) 19 x 27.2 x 31.8 mm |
| Težina | 6 g |
| Boja | crvena |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 27.2 mm |
| Visina | 31.8 mm |
| Dužina | 19 mm |
Opis
Opis
Adapter za filter Fenix AOF-S+V2.0 ima ultra prozirnu crvenu staklenu leću. Kompatibilna je s Fenix svjetiljkama s promjerom glave od 25,4 ili 26,5 mm.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kompatibilno sa: E-serijom: E28R V2.0, E35R itd.
- LD serija: LD30R itd.
- PD serija: PD35 V3.0, PD35R, PD36R, PD36 Tac, PD36R Pro, PD32R, itd.
- UC serija_ UC35 v2.0 itd.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





