Gedore ECK-SCHWEDE-snap 3" 100 3 kliješta za cijevi
- Kataloški br:
- 3220593 - 62
- Oznaka:
- 100 3
- EAN:
- 4017981100052
- Kataloški br:
- 3220593 - 62
- Oznaka:
- 100 3
- EAN:
- 4017981100052
Gedore ECK-SCHWEDE-snap 3" 100 3 kliješta za cijevi
530.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
530.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dizajn prema DIN 5234 obrazac C
- Izdržljivi ključ za cijevi s tri točke
- Posebno pogodan za rad u skučenim prostorima.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dužina | 630 mm |
| dim. | (D x Š x V) 630 x 110 x 25 mm |
| Visina | 25 mm |
| Širina | 110 mm |
| Raspon (Inč) | 3" |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| Svojstvo materijala | uglađen |
| Proizvođač-br. dijela | 100 3 |
| Stezni raspon (maks.) | 110 mm |
| Težina | 3.58 kg |
| DIN standard | DIN 5234-C |
| Vrsta proizvoda | kliješta za cijevi |
Opis
Opis
Izvedba u skladu s DIN 5234 Form C. Visokoučinkoviti cijevni ključ s tri točke. Posebno pogodan za rad u skučenim prostorima. GEDORE krom-vanadij specijalni čelik. Iskovano. Potpuno kaljen, zubi dodatno induktivno kaljeni. Samostezanje jer su zubi pomaknuti suprotno od smjera vrtnje. Uloga se ne može izgubiti. Glava tlo
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- GEDORE krom-vanadij specijalni čelik
- Kalupno kovano
- Potpuno kaljen, zubi dodatno induktivno kaljeni
- Samostezanje jer su zubi pomaknuti suprotno od smjera vrtnje
- Uloga se ne može izgubiti
- Glava tlo
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





