Gesipa 1433553 slijepa zakovica čelik čelik 500 St.
- Kataloški br:
- 2909952 - 62
- Oznaka:
- 1433553
- EAN:
- 5013656310312
- Kataloški br:
- 2909952 - 62
- Oznaka:
- 1433553
- EAN:
- 5013656310312
Gesipa 1433553 slijepa zakovica čelik čelik 500 St.
96.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
96.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 St. |
| Područje stezanja | 3.0 - 5.0 mm |
| Materijal (Klin) | čelik |
| Materijal (Čahura) | čelik |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Maks. stezni raspon | 5.0 mm |
| Raspon stezanja min. | 3.0 mm |
| Promjer rupe | 3.3 mm |
| Promjer šuplje zakovice | 3.2 mm |
| Duljina šuplje zakovice | 8 mm |
| Promjer trna zakovice | 2 mm |
| Sila smicanja | 1200 N |
| Natezna sila (maks.) | 1500 N |
| Promjer glave | 6.5 |
| Visina glave | 1.15 mm |
| Vrsta proizvoda | slijepa zakovica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





