MEGAMAN štedna sijalica LiliputPlus-15 W - E14/827
- Kataloški br:
- 571517 - 62
- Kataloški br:
- 571517 - 62
MEGAMAN štedna sijalica LiliputPlus-15 W - E14/827
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bez tekuće žive - sigurnost kroz primjenu amalgamske tehnologije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Oblik | Oblik cijevi |
| Vrste rasvjetnih tijela | Oblik cijevi |
| Energetska učinkovitost | A |
| Faktor učinkovitosti | ≥0,50 |
| Boja svjetla (Kelvin) | 2700 K |
| Vrijeme polaska | <2.0 s |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Potencijal energetskih ušteda | Visoko |
| Baza | E14 |
| Boja | Topla bijela |
| Svjetlosni tok (lumen) | 920 lm |
| Dimenzije | (Ø x D) 45 mm x 95 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 920 lm |
| Preračunati životni vijek | 15000 h |
| Uključivanja | 600 000 |
| Indeks reprodukcije boje | ≥80 |
| Vijek trajanja svjetljenja. | ≥ 75% |
| Dužina | 95 mm |
| Spektar boja | 827 |
| Vrsta svjetiljke | Ebergetsko štedna sijalica |
| Vijek trajanja | 15000 h |
| Odgovara približno snazi od | 73 W |
| Udio žile | 2.0 mg |
| Kapacitet | 15 W |
| Vrijeme zaleta | <75 s |
| Svjetlost se može prigušiti | Ne |
| Potrošnja struje | 15 W |
| Pogonski napon | 220 — 240 V/50 — 60 Hz |
| Izračun moči | 15 W |
| Promjer | 45 mm |
| Vijek trajanja | 15 000 h |
Opis
Opis
štedne sijalice MEGAMAN ne škode okolišu, a pružaju vam više dnevnog i sunčevog svjetla. To svjetlo ne umara, a bolje opažate kontraste. Štedne sijalice MEGAMAN Liliput-Plus idealne su za
prostorije s malo prirodnog dnevnog svjetla, npr. Škole, vrtiće ili urede.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





