TRU COMPONENTS TC-10302740 Piezo element Napon: 30 V kom.
- Kataloški br:
- 2575685 - 62
- Oznaka:
- TC-10302740
- EAN:
- 4064161216652
- Kataloški br:
- 2575685 - 62
- Oznaka:
- TC-10302740
- EAN:
- 4064161216652
TRU COMPONENTS TC-10302740 Piezo element Napon: 30 V kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 30 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Ø x V) 23.4 mm x 0.43 mm |
| Promjer | 23.4 mm |
| Visina | 0.43 mm |
| Impedancija | 150 Ω |
| Priključak | lem |
| Izvedba | okrugli |
| Tip | TC-10302740 |
| Rezonantna frekvencija | 5 kHz |
| RoHS-konforno | Da |
| Napon | 30 V |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | Piezo element |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Ravni pretvarači zvuka po izboru sa ili bez elektroničke kontrole.
- Bez elektroničke kontrole
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





