TRU COMPONENTS TC-10302756 Piezo element Napon: 30 V 1 St.
- Kataloški br:
- 2575689 - 62
- Oznaka:
- TC-10302756
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2575689 - 62
- Oznaka:
- TC-10302756
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-10302756 Piezo element Napon: 30 V 1 St.
3.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 30 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Ø x V) 50 mm x 0.45 mm |
| Promjer | 50 mm |
| Visina | 0.45 mm |
| Impedancija | 300 Ω |
| Priključak | lem |
| Vrsta pričvršćenja | ploča |
| Izvedba | okrugli |
| Tip | FT-50T-3.0A1 |
| Rezonantna frekvencija | 3.0 kHz |
| RoHS-konforno | Da |
| Napon | 30 V |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | Piezo element |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





