utična osovina ACP Sadržaj 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464444 - 62
- Oznaka:
- CA14 14117 NEGRO
- EAN:
- CA14 14117 NEGRO
- Kataloški br:
- 3464444 - 62
- Oznaka:
- CA14 14117 NEGRO
- EAN:
- CA14 14117 NEGRO
utična osovina ACP Sadržaj 1 kom.
0.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utična osovina |
| Dužina | 12.95 mm |
| Visina | 17.95 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CA14 14117 NEGRO |
| Boja | crna |
| Otpor | 0 Ω |
Opis
Opis
Nazubljeni zupci i utične osovine za trimer CA14
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





