Utikač SP 2,5/16 sive boje Phoenix Contact 10 kom.
- Kataloški br:
- 565681 - 62
- Oznaka:
- 3040876
- EAN:
- 4017918898298
- Kataloški br:
- 565681 - 62
- Oznaka:
- 3040876
- EAN:
- 4017918898298
Utikač SP 2,5/16 sive boje Phoenix Contact 10 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- SP 2.5 / 16
- Industrijska ambalaža s 10 komada
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| AWG maks. | 14 |
| Boja | Siva |
| Dimenzija proizvoda, širina | 5.20 mm |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 10 mm |
| Industrijsko blago | Da |
| Maks. fleksibilni poprečni presjek | 2.50 mm² |
| Maks. poprečni presjek kruti | 4 mm² |
| Min. fleksibilan poprečni presjek | 0.08 mm² |
| Min. poprečni presjek | 0.08 mm² |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivni napon | 500 V |
| Priključak (komponente) | Opruga |
| Proizvođač-br. dijela | 3040876 |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 10 ST |
| Tip (tip proizvođača) | SP 2,5/16 |
Opis
Opis
Plug, Connection method: Spring-cage connection, Number of positions: 16, Cross section: 0.08 mm² - 4 mm², AWG: 28 - 12, Width: 83.2 mm, Height: 39 mm, Color: gray
Opseg isporuke
- Utikač SP 2,5/16 sive boje Phoenix Contact 10 kom.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





