Vanjski LED reflektor 100 W Crna SLV 1000806 Crna
- Kataloški br:
- 1679687 - 62
- Oznaka:
- 1000806
- EAN:
- 4024163190985
- Kataloški br:
- 1679687 - 62
- Oznaka:
- 1000806
- EAN:
- 4024163190985
Vanjski LED reflektor 100 W Crna SLV 1000806 Crna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Crna |
| Boja svjetla | 3000 K |
| Dimenzija proizvoda, visina | 31 cm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 15 cm |
| Dužina kabela | 200 cm |
| Klasa energetske učinkovitosti (A++ - E) | LED |
| Kut zračenja | 110 ° |
| Materijal (LOV) | Aluminijum, Staklo |
| Radni napon (broj) | 230 V |
| Razred zaštite | I |
| Snaga | 100 W |
| Snaga po svjetiljci | 90 W |
| Težina | 5.4020 kg |
| Ukupan svjetlosni tok | 9600 lm |
| Vrsta svjetiljke | LED |
| Vrsta svjetla (kategorizacija) | Vanjski LED reflektor |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| podnožak | LED fiksno ugrađena |
Opis
Opis
Snažna DISOS LED reflektor za svjetlosne površine i kvadrate. Zbog zakretnog nosača i stupnja zaštite IP65, reflektor je pogodan za vanjsku ugradnju na zidove i podove. Električni priključak reflektora, koji je dostupan u toploj boji, osigurava instalirani upravljački sklop kao i dovodni vod izravno na 230 V mrežni napon. Za jednostavnu montažu na zid, dostupni su zidni nosači. Ova svjetiljka sadrži ugrađene LED svjetiljke. EEK: A - A ++. Svjetiljke se ne mogu mijenjati u svjetiljki.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Uključen je LED driver
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





