Aksijalni ventilator 12 V/DC 12.23 m/h (D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm QuickCool QC4010B12H
Kataloški br:
Oznaka:
QC4010B12H
Oznaka:
QC4010B12H
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
6500 o/min
Dim.
(D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm
Duljina
40 mm
Izvođenje
1.08 W
Maksimalna potrošnja energije
90 mA
Materijal
Plastika
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
12.23 m³/h
Razina buke (maks.)
33.5 dB
Širina
40 mm
Tip
QC4010B12H
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
10 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
Dvostruki kuglični ležaj
Opis
Opis
Opseg isporuke