Aksijalni ventilator 12 V/DC 14.3 m³/h (D x Š x V) 50 x 10.2 x 50 mm SEPA MFB50E12A
Kataloški br:
Oznaka:
MFB50E12A-BLI
Oznaka:
MFB50E12A-BLI
Tehničke specifikacije
Broj okretaja
4800 o/min
Dim.
(D x Š x V) 50 x 10.2 x 50 mm
Duljina
50 mm
Dužina kabela
30,00 cm
Maksimalna potrošnja energije
60 mA
Maksimalna temperatura
+70 °C
Maksimalni pritisak
27 Pa
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
14.3 mm
Radni napon maks.
13.8 V/DC
Radni napon min.
10.2 V/DC
Raspon radnog napona
10.2 - 13.8 V/DC
Razina buke (maks.)
30 dB
Širina
10.2 mm
Težina
19 g
Tip
MFB50E12A
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
50 mm