Aksijalni ventilator 12 V/DC 4.0 m³/h (D x Š x V) 30 x 30 x 6.5 mm SEPA MFB30E12
Kataloški br:
Oznaka:
MFB30E12-BLI
Oznaka:
MFB30E12-BLI
Broj okretaja
9000 o/min
Dim.
(D x Š x V ) 30 x 30 x 6.5 mm
Duljina
30 mm
Dužina kabela
15,00 cm
Maksimalna potrošnja energije
40mA
Maksimalna temperatura
+85 °C
Minimalna temperatura
-40 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
4,0 m³/h
Razina buke (maks.)
25 dB
Širina
30 mm
Tip
MFB30E12
Visina
6.5 mm