Aksijalni ventilator 12 V/DC (D x Š x V) 25 x 25 x 15 mm SEPA HXB25B12
Kataloški br:
Oznaka:
HXB25B12-BLI
Oznaka:
HXB25B12-BLI
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
srebrena
crna
Broj okretaja
11000 o/min
Dim.
(D x Š x V) 25 x 25 x 15 mm
Duljina
25 mm
Dužina kabela
14.00 cm
Maksimalna potrošnja energije
30 mA
Nazivni napon
12 V/DC
Razina buke (maks.)
20 dB
Širina
25 mm
Tip
HXB25B12
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
15 mm