Aksijalni ventilator 230 V (Ø x V) 130 mm x 55 mm EBM Papst W2S130-AA03-01
Kataloški br:
Oznaka:
W2S130-AA03-01
Oznaka:
W2S130-AA03-01
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
3250 o/min
Dim.
(Ø x V) 130 mm x 55 mm
Izvođenje
39 W
Maksimalna potrošnja energije
250 mA
Maksimalna temperatura
+80 °C
Materijal
Tlačno lijevani aluminij
Minimalna temperatura
-40 °C
Nazivni napon
230V AC
Promjer
130 mm
Stupanj zaštite
IP20
Težina
1.10 kg
Tip
W2S130-AA03-01
Visina
55 mm