Aksijalni ventilator 5 V 4.5 m³/h (D x Š x V) 52 x 52 x 8 mm SEPA HY52A05PSE25AP00
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Precizno uravnoteženje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Broj okretaja
5700 o/min
Dim.
(D x Š x V) 52 x 52 x 8 mm
Duljina
52 mm
Maksimalna potrošnja energije
400 mA
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
4.5 m³/h
Radni napon maks.
5.5 V
Radni napon min.
4.5 V
Raspon radnog napona
4.5 - 5.5 V
Razina buke (maks.)
33 dB
Širina
52 mm
Tip
HY52A05PSE25AP00
Visina
8 mm