Aksijalni ventilator 5 V/DC 10.1 m³/h (D x Š x V) 50 x 50 x 10 mm SEPA MFB50E05
Kataloški br:
Oznaka:
MFB50E05-BLI
Oznaka:
MFB50E05-BLI
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
3500 o/min
Dim.
(D x Š x V) 50 x 50 x 10 mm
Duljina
50 mm
Dužina kabela
29.00 cm
Maksimalna potrošnja energije
50 mA
Maksimalna temperatura
+80 °C
Maksimalni pritisak
15,6 Pa
Materijal
Polibutilen tereftalat
Minimalna temperatura
-40 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
10,1 m³/h
Razina buke (maks.)
16 dB
Širina
50 mm
Tip
MFB50E05
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
10 mm