Aksijalni ventilator 5 V/DC 11.0 m³/h (D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm SEPA MFB40H05
Kataloški br:
Oznaka:
MFB40H05-BLI
Oznaka:
MFB40H05-BLI
Broj okretaja
5800 okretaja u minuti
Dim.
(D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm
Duljina
40 mm
Dužina kabela
30,00 cm
Maksimalna potrošnja energije
90 mA
Maksimalna temperatura
+80 °C
Minimalna temperatura
-40 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
11,0 m³/h
Razina buke (maks.)
24 dB
Širina
40 mm
Tip
MFB40H05
Visina
10 mm