Aksijalni ventilator 5 V/DC 1.3 m³/h (D x Š x V) 20 x 20 x 8 mm SEPA MF20C05L
Kataloški br:
Oznaka:
MF20C05L-BLI
Oznaka:
MF20C05L-BLI
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
7000 o/min
Dim.
(D x Š x V) 20 x 20 x 8 mm
Duljina
20 mm
Dužina kabela
10.00 cm
Izvođenje
0.4 W
Maksimalna potrošnja energije
80 mA
Maksimalna temperatura
+60 °C
Materijal
Plastika
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
1,3 m³/h
Razina buke (maks.)
9 dB
Širina
20 mm
Tip
MF20C05L
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
8 mm