Aksijalni ventilator 5 V/DC 1.6 m/h (D x Š  x V) 35 x 35 x 7.5 mm SEPA HYB35C05A
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
srebrena
Broj okretaja
7400 o/min
Dim.
(D x Š x V) 35 x 35 x 7.5 mm
Duljina
35 mm
Dužina kabela
15,00 cm
Izvođenje
0.4 W
Maksimalna potrošnja energije
80 mA
Maksimalna temperatura
+80 °C
Materijal
metal
Minimalna temperatura
-40 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
1.6 m³/h
Razina buke (maks.)
27 dB
Širina
35 mm
Tip
HYB35C05A
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
7.5 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
kuglični ležaj
Životni vijek
95000 h
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke