Aksijalni ventilator 5 V/DC 23 l/min (D x Š x V) 25 x 25 x 6.5 mm SEPA MFB25B05
Kataloški br:
Oznaka:
MFB25B05-BLI
Oznaka:
MFB25B05-BLI
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Dim.
(D x Š x V) 25 x 25 x 6.5 mm
Duljina
25 mm
Maksimalna potrošnja energije
60 mA
Maksimalna temperatura
-40 °C
Maksimalni pritisak
25,5 Pa
Minimalna temperatura
+80 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
23 l/min
Razina buke (maks.)
17 dB
Širina
25 mm
Težina
5 g
Tip
MFB25B05
Visina
6.5 mm