Aksijalni ventilator 5 V/DC 3.8 m³/h (D x Š x V) 30 x 30 x 6.5 mm SEPA MFB30E05
Kataloški br:
Oznaka:
MFB30E05-BLI
Oznaka:
MFB30E05-BLI
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
8600 o/min
Dim.
(D x Š x V ) 30 x 30 x 6.5 mm
Duljina
30 mm
Dužina kabela
15,00 cm
Maksimalna potrošnja energije
100mA
Maksimalna temperatura
+85 °C
Materijal
Polibutilen tereftalat
Minimalna temperatura
-40 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
3,8 m³/h
Razina buke (maks.)
24 dB
Širina
30 mm
Tip
MFB30E05
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
6.5 mm