Aksijalni ventilator 5 V/DC 4.2 m³/h (D x Š x V) 25 x 25 x 10 mm SEPA MFB25F05
Kataloški br:
Oznaka:
MFB25F05-BLI
Oznaka:
MFB25F05-BLI
crna
Broj okretaja
11000 o/min
Dim.
(D x Š x V) 25 x 25 x 10 mm
Duljina
25 mm
Dužina kabela
15,00 cm
Maksimalna potrošnja energije
100mA
Maksimalna temperatura
+85 °C
Materijal
Polibutilen tereftalat
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
4,2 m³/h
Razina buke (maks.)
23 dB
Širina
25 mm
Tip
MFB25F05
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
10 mm