ATE Electronics RB25/7-10R-J snažan otpor 10 Ω utični priključak pravokutan 25 W 5 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
RB25/7-10R-J
Oznaka:
RB25/7-10R-J
Main product image
Varijante
Izdvojeno & Detalji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 69 x 27.7 x 14 mm
Duljina
69 mm
Elastičnost
25 W
Granični napon
550
Industrijsko pakiranje
Ne
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
250 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
Pravougli
Otpor izolacije
10000 MΩ
Otpornost
10Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
27.7 mm
Tip
RB25/7-10R-J
Tip dizajna
utični spoj
Tolerancija ±
5 %
Visina
14 mm