ATE Electronics RB25/7-6R8-J Snažan otpor 6.8 Ohm Utični priključak pravokutan 25 W 5 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RB25/7-6R8-J
Oznaka:
RB25/7-6R8-J
Izdvojeno & Detalji
  • Otpornik od 25 W 6,8 ohma
  • Idealno za LED indikatore
  • 6,35 mm plosnati utikač
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Dim.
(D x Š x V) 69 x 27.7 x 14 mm
Duljina
69 mm
Elastičnost
25 W
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
250 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpor izolacije
10000 MΩ
Otpornost
6,8 Ω
Širina
27.7 mm
Tip
RB25/7-6R8-J
Tolerancija ±
5 %
Visina
14 mm