ATE Electronics RB50/7-8R2-J snažan otpor 8.2 Ω utični priključak pravokutan 50 W 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- RB50/7-8R2-J
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- RB50/7-8R2-J
- EAN:
16.90 KM
Komada
16.90 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 91 x 29.2 x 16 mm
Duljina
91 mm
Elastičnost
50 W
Granični napon
1250
Industrijsko pakiranje
Ne
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
250 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
Pravougli
Otpor izolacije
10000 MΩ
Otpornost
8,2 Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
29.2 mm
Tip
RB50/7-8R2-J
Tip dizajna
utični spoj
Tolerancija ±
5 %
Visina
16 mm