Brilliant Erena 94555/63 stolna svjetiljka E27 svijetlozelena
- Kataloški br:
- 2730967 - 62
- Oznaka:
- 94555/63
- EAN:
- 4004353412967
- Kataloški br:
- 2730967 - 62
- Oznaka:
- 94555/63
- EAN:
- 4004353412967
Brilliant Erena 94555/63 stolna svjetiljka E27 svijetlozelena
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | E27 |
| Podnožak (svjetiljka za čitanje) | E27 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | svijetlozelena |
| Materijal | metal drvo |
| dim. | (Š x V x D) 180 x 520 x 285 mm |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 520 mm |
| Dužina | 0 mm |
| Dubina | 285 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Stolnu lampu Erena moguće je integrirati u dnevni boravak na razne načine, bilo kao atmosfersko osvjetljenje na noćnom ormariću ili kao akcentno osvjetljenje u dnevnoj sobi. Svijetla boja daje osjećaj lakoće. Klasičan dizajn skladno se stapa s prirodnim elementima. Soft Interior također predstavlja nježne boje i proizlazi iz trenda "usporenog kretanja". Doživite osvježavajući osjećaj proljeća kod kuće sa svjetlima ovog koncepta. Reinterpretacija najstarijeg materijala, drva, stvara ugodnu atmosferu kroz prirodni dizajn.Lulje nisu uključene u opseg isporuke. Svjetiljka je dizajnirana za korištenje normalnih svjetiljki. Mogu se koristiti i ekološki prihvatljive LED svjetiljke. Kabelski prekidač omogućuje lako prebacivanje stolne svjetiljke. Područje koje treba osvijetliti može se mijenjati pojedinačno pomoću glave. Stolna lampa ima napojni kabel dužine oko 1,5 metara.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- ZAKRETNA GLAVA - Zakretna glava ove svjetiljke idealna je za veće ili kutne prostorije. Područje osvjetljenja postavite vrlo fleksibilno tako da nema tamnih kutova.
- PRAKTIČAN PREKIDAČ NA KABELU - Prekidač ovog svjetla uvijek imate pri ruci jer se zgodno postavlja direktno na kabel. Jednostavno uključivanje i isključivanje u bilo kojem trenutku.
- MOGU SE KORISTITI LED LAMPE - Koristite štednu žarulju u ovoj lampi, jer ne samo da činite nešto dobro za okoliš, već i štedite struju
- OPSEG ISPORUKE - 1x stolna lampa - VxŠxD: 520 x 180 x 350 mm - materijal: metal/drvo, boja: svijetlo zelena
- SOFT INTERIJER: nježne nijanse u prekrasnom dizajnu - inspirirano trendom "usporenog kretanja" - jednostavna shema boja zaokružuje sanjivi dizajn
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





