Brilliant G40412/06 Tulip vanjska solarna podna lampa s detektorom pokreta LED modul LED fiksno ugrađena 3 W crna
- Kataloški br:
- 3060930 - 62
- Oznaka:
- G40412/06
- EAN:
- 4004353437762
- Kataloški br:
- 3060930 - 62
- Oznaka:
- G40412/06
- EAN:
- 4004353437762
Brilliant G40412/06 Tulip vanjska solarna podna lampa s detektorom pokreta LED modul LED fiksno ugrađena 3 W crna
250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 3 W Ukupan svjetlosni tok= 430 lm Boja svjetla= 3000 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjska solarna podna lampa s detektorom pokreta |
| Radni napon | 4 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED modul |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga | 3 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 430.00 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 430 lm |
| Razred zaštite | III |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | crna |
| Materijal | nehrđajući čelik plastika |
| Težina | 1391 g |
| dim. | (Ø x V) 160 mm x 920 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dizajn | okrugli |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Visina | 920 mm |
| Promjer | 160 mm |
Opis
Opis
Otkrijte Tulip LED vanjsku podnu svjetiljku, savršenu kombinaciju modernog dizajna i inovativne tehnologije za vaš vanjski prostor! S visinom od 92 cm, ova crna podna svjetiljka ne samo da postavlja stilske naglaske, već nudi i inovativne značajke koje poboljšavaju vaš vrt ili ulazni prostor. Zahvaljujući integriranoj solarnoj tehnologiji, vanjska podna svjetiljka nije samo energetski učinkovita, već je i ekološki prihvatljiva. Neka sunce radi za vas i uživajte u atmosferskom osvjetljenju bez dodatne potrošnje energije.
Ugrađeni detektor pokreta osigurava sigurnost i udobnost. Svjetlo se automatski uključuje kada se otkrije kretanje, stvarajući ugodno okruženje kada dođete kući ili želite koristiti svoj vanjski prostor. Možete birati između tri različita načina rada pomoću prekidača za uključivanje/isključivanje svjetla. Način rada A (standardni) uključuje svjetlo na 400 lumena kada postoji kretanje i zatim ga ponovno gasi nakon 10 sekundi. Način rada B počinje s 300 lumena s kretanjem i spušta se na 20 lumena nakon 10 sekundi bez pokreta. Način rada C održava svjetlost konstantnom na 50 lumena, što je savršeno za dugotrajno atmosfersko osvjetljenje.
Sa zaštitnom klasom IP44, vanjska podna svjetiljka Tulip prkosi vjetru i vremenskim prilikama, a njen robustan dizajn omogućuje dug vijek trajanja. Bilo na terasi, u vrtu ili na ulazu, ovo svjetlo vašem vanjskom prostoru daje nešto posebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ugrađeni detektor pokreta osigurava sigurnost i udobnost. Svjetlo se automatski uključuje kada se otkrije kretanje, stvarajući ugodno okruženje kada dođete kući ili želite koristiti svoj vanjski prostor. Možete birati između tri različita načina rada pomoću prekidača za uključivanje/isključivanje svjetla. Način rada A (standardni) uključuje svjetlo na 400 lumena kada postoji kretanje i zatim ga ponovno gasi nakon 10 sekundi. Način rada B počinje s 300 lumena s kretanjem i spušta se na 20 lumena nakon 10 sekundi bez pokreta. Način rada C održava svjetlost konstantnom na 50 lumena, što je savršeno za dugotrajno atmosfersko osvjetljenje.
Sa zaštitnom klasom IP44, vanjska podna svjetiljka Tulip prkosi vjetru i vremenskim prilikama, a njen robustan dizajn omogućuje dug vijek trajanja. Bilo na terasi, u vrtu ili na ulazu, ovo svjetlo vašem vanjskom prostoru daje nešto posebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- SOLAR - Koristi sunčevu energiju, učinkovito je pretvara u električnu energiju i upravlja svjetiljkom na ekološki prihvatljiv način, neovisno o konvencionalnim izvorima energije
- DETEKTOR POKRETA - Kako više ne biste stajali u mraku, svjetiljka je opremljena praktičnim detektorom pokreta. S nekoliko načina za više individualnosti
- ZAŠTITA OD PRSKANJA VODE - Ovo svjetlo ima klasu zaštite IP44 i stoga je idealno opremljeno za vanjsku upotrebu - čak i tamo gdje zaštita od vremenskih uvjeta nije tako visoka.
- NAJNOVIJA LED TEHNOLOGIJA - Moderno LED svjetlo vrlo je energetski učinkovito zahvaljujući najnovijoj LED tehnologiji i istovremeno impresionira svojom dugotrajnošću
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





