Brüder Mannesmann Q30670 Quantool LED radno svjetlo pogon na punjivu bateriju 30 W 2000 lm
- Kataloški br:
- 3221043 - 62
- Kataloški br:
- 3221043 - 62
Brüder Mannesmann Q30670 Quantool LED radno svjetlo pogon na punjivu bateriju 30 W 2000 lm
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 5.5 x 17 x 17 cm |
| LED | 1 |
| Tehnologija | litijev |
| Boja | crna plava boja |
| Temperatura boje - tip | 7000 K |
| Težina | 730 g |
| Kapacitet | 3.6 Ah |
| Vrijeme punjenja | 4 h |
| Snaga | 30 W |
| Svjetlosni tok | 2000 lm |
| Širina | 17 cm |
| Visina | 17 cm |
| Dužina | 5.5 cm |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Vrsta | LED |
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Uklj. kabel za punjenje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





