C & K COMPONENTS 8121SDAGE CK
Kataloški br:
Oznaka:
8121SDAGE
Oznaka:
8121SDAGE
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Epoxy terminal seal-compatible with bottom wash cleaning
  • Wide variety of termination options
  • Positive tactile feel
  • Telecommunications equipment
  • Computer peripherals
  • Instrumentation
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Električni život
Instalacija Ø
6.35 mm
Kućište -/boja dugmeta
bijela
Položaj prekidača
1 x uključeno/(uključeno)
Sadržaj
1 kom
Sklopna struja (maks.)
1A
Sklopni napon
28 V/DC
120 V
Sukladno RoHS
Da
Tip
8121SDAGE
Vrsta montaže
Montaža na ploču, stražnja, s navojem
Vrsta pakiranja
Bulk
Vrsta proizvoda
tipkalo
Opis
Opis
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 1A, 28VDC, 3 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Through Hole-right Angle