CasaFan AIROS CIRCUBOX WE stolni ventilator 35 W (Ø x V) 20 cm x 300 mm bijela zimski pogon
- Kataloški br:
- 3450972 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450972 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan AIROS CIRCUBOX WE stolni ventilator 35 W (Ø x V) 20 cm x 300 mm bijela zimski pogon
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Vertikalni nagib podesiv u 5 koraka do 120°
- - Visoki domet zraka do 10 metara
- - Stabilan stalak s neklizajućim gumenim nožicama
- - Duljina kabela 1,8 m s ravnim euro utikačem.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 20 cm |
| Snaga | 35 W |
| Broj okretaja | 2300 U/min |
| Boja krila | bijela crna |
| Boja kućišta | bijela |
| Okretni raspon maks. | 120 ° |
| Određene značajke ventilatora | zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 20 cm x 300 mm |
| Težina | 2100 g |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 2 |
| Maks. broj okretaja | 2395 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Boja | bijela |
| Maks. potrošena snaga | 35 W |
| Materijal | plastika |
| Visina | 300 mm |
| Dužina | 284 mm |
| Dubina | 120 mm |
| podesiva visina | ne |
Opis
Opis
CasaFan Airos Circubox je kompaktni ventilator za svestranu upotrebu u uredu ili kod kuće. Kućište, zaštitna rešetka i impeler izrađeni su od robusne plastike. Optimizirani kotač s 3 oštrice osigurava domet zraka do 10 metara. Zahvaljujući vertikalnom podešavanju nagiba u pet koraka do 120°, protok zraka može se precizno usmjeriti. Stabilna baza s integriranim gumenim nožicama osigurava sigurno držanje na raznim površinama. Tri razine brzine mogu se jednostavno postaviti pomoću praktičnog okretnog prekidača. Za jednostavno održavanje, stražnja zaštitna rešetka može se otvoriti kako bi se očistila mrežica filtera.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Ventilator
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





