CasaFan Airos Eco Classic SV stoječi ventilator 18 W (Ø x V) 46 cm x 1200 mm krom (brušeni) boja odbrojavanje
- Kataloški br:
- 3450802 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450802 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan Airos Eco Classic SV stoječi ventilator 18 W (Ø x V) 46 cm x 1200 mm krom (brušeni) boja odbrojavanje
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Praktično – pogodno za mnoge primjene.
- - Potpuno metalna konstrukcija – stabilna, izdržljiva i vizualno privlačna.
- - Tehnologija EC/DC motora koja štedi energiju.
- - Upravljanje sa 6 razina brzine za svaku individualnu preferenciju.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stoječi ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 46 cm |
| Snaga | 18 W |
| Protok zraka | 1.788 m³/h |
| Broj okretaja | 1000 U/min |
| Razvoj buke | 42.5 dBA |
| Rešetka-Ø | 400 cm |
| Boja krila | krom (brušeni) boja |
| Boja kućišta | krom (brušeni) boja |
| Okretni raspon maks. | 80 ° |
| Određene značajke ventilatora | odbrojavanje |
| dim. | (Ø x V) 46 cm x 1200 mm |
| Težina | 4907 g |
| Dužina kabela | 2.5 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 5 |
| Maks. broj okretaja | 1000 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Maks. potrošena snaga | 16,8 W |
| Kapacitet protoka zraka | 1788 m³/h |
| Materijal | čelik aluminij |
| Visina | 1200 mm |
| Dužina | 400 mm |
| Dubina | 400 mm |
| Omjer usluga | 2.44 (m³/min)/W |
| podesiva visina | da |
Opis
Opis
Serija CasaFan Airos Eco Classic tvrtke CasaFan kombinira klasičnu eleganciju s modernom tehnologijom. Bilo da se radi o ventilatoru na postolju ili stolu – robusno metalno kućište u brušenom kromu savršeno se uklapa u dnevne sobe, urede ili trgovine. Šest pojedinačno podesivih razina brzine i funkcija oscilacije osiguravaju ravnomjernu raspodjelu zraka. Energetski učinkovit istosmjerni motor smanjuje potrošnju energije, a istovremeno pruža snažne performanse. Serija impresionira svojom visokom funkcionalnošću i ekološkom prihvatljivošću – elegantno rješenje za učinkovitu cirkulaciju zraka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Ventilator na postolju
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





