CasaFan TRISTAR-Z 120 CH Flügel Chrom stropni ventilator 59 W (Ø x V) 122 cm x 270 mm krom boja zimski pogon
- Kataloški br:
- 3450971 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450971 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan TRISTAR-Z 120 CH Flügel Chrom stropni ventilator 59 W (Ø x V) 122 cm x 270 mm krom boja zimski pogon
335.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
335.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ´- Praktični stropni ventilator s tri obojene lopatice za pouzdanu cirkulaciju zraka.
- - Upravljanje putem povlačećeg prekidača.
- - Opcionalni zidni prekidač, daljinski upravljač ili rotacijski upravljač prodaju se zasebno.
- - Jednostavna ugradnja na nagibima do 18° – pogodno za prostorije do 18 m².
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 122 cm |
| Snaga | 59 W |
| Protok zraka | 7.856 m³/h |
| Broj okretaja | 266 U/min |
| Razvoj buke | 36.5 dBA |
| Rešetka-Ø | 1200 cm |
| Boja krila | krom boja |
| Boja kućišta | krom boja |
| Određene značajke ventilatora | zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 122 cm x 270 mm |
| Težina | 4634 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 286 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Maks. potrošena snaga | 59 W |
| Kapacitet protoka zraka | 7856 m³/h |
| Materijal | čelik aluminij |
| Visina | 270 mm |
| Dužina | 1200 mm |
| Dubina | 1200 mm |
| Omjer usluga | 2.2 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1220 mm |
Opis
Opis
CasaFan Tristar je praktičan stropni ventilator za širok raspon primjena. Njegova robusna konstrukcija, pouzdana funkcija i diskretan dizajn čine ga idealnim rješenjem za jednostavne koncepte ventilacije u stambenim i radnim prostorima. Ventilator se upravlja pomoću integriranog prekidača na povlačenje. Dodatni upravljački elementi poput zidnih prekidača, rotacijskih kontrola ili daljinskih upravljača dostupni su zasebno. Ugradnja je moguća i na stropove s nagibom do 18°.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Klizni prekidač
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





