Cherry Switches E51-60B-ikro prekidač, vrtljiv, 250 V/AC, 6A, 1 x uključeno/(ukl
- Kataloški br:
- 703579 - 62
- Oznaka:
- E51-60B
- EAN:
- 2050001201607
- Kataloški br:
- 703579 - 62
- Oznaka:
- E51-60B
- EAN:
- 2050001201607
Cherry Switches E51-60B-ikro prekidač, vrtljiv, 250 V/AC, 6A, 1 x uključeno/(ukl
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| temperatura (maks) | 85 °C |
| Vrsta aktiviranja | rotacijska čica |
| Funkcija (prekidač/tipka) | tipka |
| Vrsta kontakta (LOV) | 1. Prebacivanje |
| Priključak (komponente) | Ravan utikač 2,8 mm |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Vrsta prekidača/tipkalo (kategorizacija) | mikro prekidač |
| Položaj prebacivanja | 1 x ON/(ON) |
| temperatura (min) | -40 °C |
| Prebacivanje struje (maks.) | 6 A |
| sadržaj | 1 ST |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





