Ciklonski ručni usisivač CleanMaxx 2789 Zelena metvica, Siva
- Kataloški br:
- 1858117 - 62
- Oznaka:
- 2789
- EAN:
- 4052926027896
- Kataloški br:
- 1858117 - 62
- Oznaka:
- 2789
- EAN:
- 4052926027896
Ciklonski ručni usisivač CleanMaxx 2789 Zelena metvica, Siva
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Zelena metvica, Siva |
| Duljina kabela | 5 m |
| Napajanje (LOV) | strujni pogon |
| Napon | 230 V |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | Ciklonska tehnologija, Turbo mlaznica |
| Potrošnja energije (maks.) | 600 W |
| Tehnologija usisivanja | Suho |
| Volumen prikupne posude | 0.7 l |
| Vrsta proizvoda | Ciklonski ručni usisivač |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





