Conrad Unutarnja ugradna LED svjetiljka, High-Power-LED, srebrna
- Kataloški br:
- 575650 - 62
- EAN:
- 4016138588774
- Kataloški br:
- 575650 - 62
- EAN:
- 4016138588774
Conrad Unutarnja ugradna LED svjetiljka, High-Power-LED, srebrna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (lumen) | 263 lm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Baza | LED fiksno ugrađena |
| Boja | Srebrna |
| Pogonska struja | 460 mA |
| Dimenzije | (Ø x V) 110 mm x 77 mm |
| Ugradnja-promjer | 75 mm |
| Klasa zaštite | III |
| Ugradnja-dubina | 80 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





