Contrinex induktivni senzor 40 x 40 mm u istoj ravnini PNP DW-AS-62A-C44
- Kataloški br:
- 2875370 - 62
- Oznaka:
- 320-820-404
- EAN:
- 2050009094706
- Kataloški br:
- 2875370 - 62
- Oznaka:
- 320-820-404
- EAN:
- 2050009094706
Contrinex induktivni senzor 40 x 40 mm u istoj ravnini PNP DW-AS-62A-C44
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | induktivni senzor |
| Tip | DW-AS-62A-C44 |
| min. pogonski napon | 10 V |
| Pogonski napon maks. | 30 V |
| Pogonski napon | 10 - 30 V |
| Izlazi | PNP |
| Preklopna razdalja (maks.) | 20 mm |
| Frekvencija prebacivanja | 100 Hz |
| Priključak | M12, 4-polni |
| Montaža | u istoj ravnini |
| Veličina | 40 x 40 mm |
| Materijal kućišta | poliamid (ojačan staklenim vlaknima) |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Vrsta zaštite | IP67/IP69k |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Visina | 67 mm |
Opis
Opis
Induktivni senzor DW-AS-62A-C44 IC610
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





