Contrinex induktivni senzor M18 kao u istoj ravnini analogni DW-AS-509-M18-320
- Kataloški br:
- 2875350 - 62
- Oznaka:
- 330-020-395
- EAN:
- 2050009101206
- Kataloški br:
- 2875350 - 62
- Oznaka:
- 330-020-395
- EAN:
- 2050009101206
Contrinex induktivni senzor M18 kao u istoj ravnini analogni DW-AS-509-M18-320
320.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
320.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | induktivni senzor |
| Tip | DW-AS-509-M18-320 |
| min. pogonski napon | 15 V |
| Pogonski napon maks. | 30 V |
| Pogonski napon | 15 - 30 V |
| Izlazi | analogni |
| Preklopna razdalja (maks.) | 10 mm |
| Frekvencija prebacivanja | 500 Hz |
| Priključak | M12, 4-polni |
| Montaža | kao u istoj ravnini |
| Veličina | M18 |
| Materijal kućišta | mjed |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +70 °C |
| Visina | 48.5 mm |
Opis
Opis
Induktivni senzor DW-AS-509-M18-320 IC510
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





